نتایج جستجو برای عبارت :

جلوگیری از تکرار نمایش فایل های GIF در مرورگر فایرفاکس

هرچه که بیشتر از عمرش کاسته می‌شود او بیشتر به شباهت متضادها پی می‌برد و دلایل تلاش‌هایش محوتر و مسخره‌تر می‌شود. کم‌کم دیگر برگمان و بلاتار و لینچ و تقوایی و بیضایی و کیمیایی برایش فرق چندانی ندارند. دیگر تفاوتی بین استقلال و پرسپولیس و رئال و بارسا و یووه و اینتر و دورتموند و بایرن و چلسی و منچستر و لیورپول و سیتی قائل نیست. سفر به انتهای شب و جز از کل و اتحادیه ابلهان و عقاید یک دلقک و پیرمرد و دریا و برق نقره‌ای و تام سایر و شازده کوچول
احتمالاً تا به حال به این جستار دقت کرده‌اید که عکس ها متحرک GIF صفحات وب بی وقفه تکرار می‌شوند که برخی مواقع می‌توانند آزار دهنده باشند. وانگهی توزیع بی نهایت GIF ها مایه سنگینی صفحات و حتی افزایش مصرف باتری لپ تاپ‌ها می‌شود. در پیوسته به شما می گوییم که چگونه در مرورگر Firefox عکس ها متحرک GIF تنها یک‌بار پخش شوند.

غالباً فایل‌های GIF کوتاهی هستند و به طور قبل فرض برای نهایت بار توزیع می‌شوند، اما قطعاً شما نمی‌خواهید ده‌ها بار یک تصویر متح
تکراری بودن با تکرار فرق میکند  ما هر روز ببخشید هر بیست و چهار ساعت یک روز و یک شب را میبینیم ولی آیا برای همه یکسان است پس زندگی خودش یک تکرار است مثل تکرار فصل ها پاییز زمستان بهار تابستان اینها همه تکرار اند اما تکراری بودنشان به شرایط بستگی دارد و به شما پس بیاییم هر روز برای یک دقیقه تکراری نباشیم مثل واژه هایی که تکراری اند اما هر بار باتوجه به آدم و اون شرایطی که واژ ها درون آن شناور اند احساس ما به آنها فرق میکند.
میترسم… خیلی هم میترسم…
از این غبارآلودِ رو به روم میترسم… 
از نرسیدن و داغِ پشتِ داغ میترسم…
از حسرت میترسم…
از گذشته و حال و آینده میترسم…
از آخرین باری که از ته دل خندیدم و ماضی خیلی بعید بوده میترسم…
از این جنون و گرداب هایل میترسم…
از این حیرونی و ویرونی و خودِ ترس میترسم…
از این بغض بی سرانجام و دو پای ناتوان میترسم…
از سنگینی نگاه و پچ پچ عوام میترسم…
از این ابرهای تیره و تار… از سیل میترسم…
از تکرار پشت تکرار… تکرار… تکرار… و
هر روز منتظرم که شاید در جایی ببینمت 
هر زمان منتظرم که شاید تلفنم زنگ بزند و تو منتظر جواب من باشی 
این ماجرا هر روز تکرار میشود 
مانند تکرار تنهایی ام  ، تکرار درد هایم ، تکرار هجوم افکار ناراحت کننده و...
اما آرامش من در همان افکاری است که تو در آن ها هستی
گاهی وقت ها فکر میکنم که در کنار تو هستم و آرامشی خاص تمام وجودم را میگیرد اما زمانی که به خودم میایم و میبینم که در کنارم نیستی انگار کوه درد بر سرم آوار میشود
به امید روزی که ببینمت و اطمی
تکرار، عبارتی است که برای شمارش تعداد هر تمرین در بدنسازی از آن استفاده می‌شود.
به انجام کامل یک حرکت تمرینی، یک تکرار می‌گویند. مثلا در حرکت جلو بازو، هنگامی که وزنه را بالا کشیدید، سپس دوباره دستانتان را باز کردید و به حالت اول تمرین برگشتید، یک تکرار کامل را انجام داده‌اید.
مجموعه‌ای از تکرارها، یک ست را تشکیل می‌دهند. بعنوان مثال، هر ۱۰ تکرار می‌تواند یک ست تلقی شود. شما می‌توانید بگویید «من ۲ ست پرس سینه رفتم، و در هر ست، ۱۰ تکرار».
مثل تکرار یک لبخند در آیینه...مثل تکرار موج های دریا...مثل تکرار طلوع هر روزه ی خورشید...
تو در تکراری...تو در چرخشی...تو جاری در لحظه هایی...
آرام و همیشگی...مهم و لازم...زیبا و دل انگیز...
تو...ای آفتاب پشت آفتاب...ای ماه پشت ماه...ای دورِ نزدیک...ای نزدیکِ دور...
اینجا کسی دلش تنگِ نگاهت است...
تا زمانی که سایت‌های اینترنتی وجود دارند، مرورگر یکی از نیاز‌های اصلی هر فرد به شمار می‌آید که مطمئناً دلیل آن برای شما مشخص و روشن است.
برای دسترسی به محتوای هر سایتی باید از مرورگر کمک بگیرید تا صفحه موردنظر را اجرا کند.ایران بیشترین کاربر اینترنتی را در خاورمیانه دارد، به این معناست که بیشترین استفاده از مرورگر را در خاورمیانه دارد.
ازآنجایی‌که بسیاری از فعالیت‌های ما در اینترنت به کمک مرورگر انجام می‌شود باید کمی در انتخاب مرورگر
هویت پارت سومهرطایفه ای زمن گمانی دارد
من زان خودم چنان که هستم هستم
خیام
مائیم که از باده ی بی جام خوشیم
هرصبح منوریم وهرشام خوشیم
گویند سرانجام ندارید شما
مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم
مولانا
چند روزه فقط دارم باهمین دوبیت زندگی میکنم، مدام تکرار میکنم تکرار تکرار تکرار... 
روح م درد می کند....هر چه می بینم و می شنوم می شوم درد....زخم می شود بر روح م...زخمی عمیق....هر چه نزدیک تر می شوم به آخر...انگار این قصه تکرار همان قصه ی قبلی بود....تکرار و تکرار و تکرار....
قبل تر ها فکر می کردم اگر ختم صلوات م برسد به هزارمینش اجابت می شود دعایم....خداهه این با تو بوداااااا
دلم پیش مهربانی های خانوم جان مانده....انگار دیگر آرام گرفته و دلتنگ پسر کوچکش نیست.....
چگونه مرورگر CryptoTab را مرورگر پیش فرض من قرار دهم؟در رایانه خود ، روی منوی Start کلیک کنید.روی تنظیمات کلیک کنیدبرنامه های پیش فرض خود را باز کنید:نسخه اصلی: روی برنامه های پیش فرض System کلیک کنید.بروزرسانی سازندگان: روی برنامه های پیش فرض برنامه ها کلیک کنید.در پایین ، در زیر "مرورگر وب" ، بر روی مرورگر فعلی خود کلیک کنید.در پنجره "انتخاب یک برنامه" ، بر روی مرورگر CryptoTab کلیک کنید.برای اینکه بعداً مرورگر CryptoTab را باز کنید ، میانبر را به نوار وظیفه خو
بسم الله الرحمن الرحیم
وقتی یه پنگوئن عاشق یه پنگوئن دیگه ای میشه
 کل ساحل رو میگرده و قشنگترین سنگ رو انتخاب میکنه ،
 اون رو واسه جفت ماده میبره ، اگر ماده از سنگ خوشش اومد و قبول کرد جفت هم میشن؛
ولی اگر قبول نکرد پنگوئن نر احساس میکنه سنگی که پـٓیــدا کرده اصلا قشنگ نبوده و اونوقت اونو میبره زیر آب لای مرجانها میندازه تا دیگه هیچ پنگوئنی
 اشتباه اونو تکرار نکنه و نا امید نشه .
اما ما هی اشتباهات خودمون رو تکرار ، تکرار ، تکرار و به دیگران ه
مرورگر اکسپلورر ساخت شرکت مایکروسافت و اولین مرورگر وارد  شده در ایران است.این مرورگر یکی از قدیمی ترین مرورگرهای دنیاست و قبل از واردشدن مرورگرهای سافاری و فایرفاکس ساخت و تولید شده است. متأسفانه تا الانه با اینکه علم در تکنولوژی و رایانه پیشرفت چشم گیر و بزرگی کرده اما هنوز در بعضی از سایت های ذولتی تنها با این مرورگر قابل استفاده هستند.                                                                                      

مرورگر اکسپلورر ساخت شرکت مایکروسافت و اولین مرورگر وارد  شده در ایران است.این مرورگر یکی از قدیمی ترین مرورگرهای دنیاست و قبل از واردشدن مرورگرهای سافاری و فایرفاکس ساخت و تولید شده است. متأسفانه تا الانه با اینکه علم در تکنولوژی و رایانه پیشرفت چشم گیر و بزرگی کرده اما هنوز در بعضی از سایت های ذولتی تنها با این مرورگر قابل استفاده هستند.                                                                                      

تمرین و تکرار بهای به دست آوردن مهارت است. چیزی را که مدام و مرتب تکرار می کنید به صورت یک عادت جدید ذهنی و عملی در می آید.رشد فکری و احساس رضایت و خشنودی نتیجه کنار گذاشتن عادت های گذشته و جایگزین کردن تمرین ها و عادت های جدید است.شما میتوانید رویکردها، توانایی ها و کیفیات خوشبختی و موفقیت را در خود بپرورانید، به این صورت که قوانین موفقیت را آن قدر برای خود تکرار کنید تا جزئی از شخصیت تان شوند.برایان تریسی 
همراهان گرامی ! جهت دسترسی به سامانه ساجد به نشانی sajed.divan-edalat.ir لطفا فقط از آخرین ورژن مرورگر #کروم #google_chrome استفاده نمایید و از مرورگر های #internet_explorer ، #mozilla_firefox و سایر مرورگر ها استفاده نکنید
لینک دریافت آخرین ورژن مرورگر کروم :
* https://www.google.com/chrome
* https://soft98.ir/internet/web-browser/244-google-chrome.html
دانلود مرورگر Firefox(فایرفاکس) بهترین برنامه اندروید 
مرورگر فایرفاکس محصولی قدرتمند و رایگان از شرکت موزیلاست که مدت هاست به عنوان یکی از بهترین مرورگرها در نسخه ویندوز شناخته می شود.
اما پس از محبوبیت بالای اندروید، موزیلا تصمیم گرفته است این مرورگر منحصربفرد را برای سیستم عامل اندروید نیز منتشر کند تا تجربه یک وبگردی متفاوت را برای شما به ارمغان بیاورد.
مرورگر سریع و امن فایرفاکس(Firefox fast & private) در محیطی ساده اما قدرتمند تمامی انتظارات

بعضی چیزها هیچ وقت دوباره تکرار نمیشوند .بعضی اتفاقا ، بعضی مزه ها ، بعضی بوها ، بعضی حس ها ، بعضی آدمها و ..... .اصلا شاید شیرینیشان به همین تکرار نشدن باشد .  بعضی ها را فقط باید از کنارشان به آرامی رد شد ، بعضی ها را به راحتی  میتوان به بهای ناچیزی خرید ، بعضی ها را باید فراموش کرد ، بعضی ها را باید کلا ندید ، بعضی ها را باید فقط اندکی شناخت و هر چه کمتر بهتر و فقط از دور زیبا هستند، بعضی ها را صد بار ببینی در ذهن نمی مانند ولی بعضی ها را یک بار بب
ست، عبارتی است که برای شمارش تعداد هر تمرین در بدنسازی از آن استفاده می‌شود.
هر ست، شامل مجموعه‌ای از تکرارهاست. بعنوان مثال، هر ۱۰ تکرار می‌تواند یک ست تلقی شود. شما می‌توانید بگویید «من ۲ ست پرس سینه رفتم، و در هر ست، ۱۰ تکرار». این بدین معنی است که شما ۱۰ پرس سینه‌ی متوالی رفته‌اید، سپس استراحت کرده و دوباره ۱۰ پرس سینه‌ی دیگر را تکرار کرده‌اید.
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده با عنوان ماه بی تکرار من
برای اولین بار در بلاگ تونز | دانلود آهنگ شنیدنی و احساسی حجت اشرف زاده به نام ماه بی تکرار به همراه تکست و برترین کیفیت ممکن
Download Exclusive Music By : « Hojat Ashrafzadeh – Mahe Bi Tekrar » With Best Quality , Direct Links And Lyrics 

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
 Google Chrome
 گوگل کروم یک مرورگر اینترنت متن‌ باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد. در ابتدا نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد ولی نسخه های منطبق با نرم افزار عامل لینوکس و رایانه اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع شد.مرورگر Google Chrome بر پایه هسته مرورگر اپن‌سورس WebKit نوشته شده است. از امکانات و قابلیت های Google Chrome می توان به Tabbed browsing، امکاناتی مشابه Privacy در ویندوز اکسپلورر و Speed Dial
میخواستم برایت بنویسم دوستت دارم!بنویسم نبودنت دارد نابودم میکنددارد مثل موریانه میخوردمدارد تمامم میکند!میخواستم برایت بنویسم این روزها بی تو نمی‌ گذرد،بی‌تو اصلا هیچ چیز نمی گذرد،برمیگردد به عقب و جایی میان بودن هایت مکث می کند.بعد می رود روی دور تکرار و هر روز تکرار میشودو تکرار می شودو تکرار می شود!آنقدر که فکر‌ میکنم هستیبا تو میخندم،با تو میرقصم،با تو خاطره میسازم...میخواستم برایت بنویسمرفتنت رفتن تو نبودتو مرا هم با خودت بردی”م
این مرورگر درسال 2008 ارائه شده است و متعلق به شرکت گوگل است. این مرورگر یکی از بهترین مرورگرهای دنیاست و در بین مردم سهم بسیارخوبی در زمینه ی طرفدار و استفاده کنندگان دارد. بعضی از خصوصیات این مرورگر و ستاره هایی که در زمینه های مختلف گرفته است را می بینید.

در این قسمت میخواهیم شما را با مرورگر محبوب آیفون, safari برای گوشیهای اندروید آشنا بکنیم. شما میتوانید هم اکنون این مرورگر را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید
حجم مرورگر: 2.3mb
فرمت: apk
لینک دانلود رایگان: https://drive.google.com/open?id=1t0-HEI6bJneHtXRwELR6z-ORWqJFUHOL

در این قسمت میخواهیم شما را با مرورگر محبوب آیفون, safari برای گوشیهای اندروید آشنا بکنیم. شما میتوانید هم اکنون این مرورگر را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید
لینک دانلود رایگان: https://drive.google.com/open?id=1t0-HEI6bJneHtXRwELR6z-ORWqJFUHOL
از این لینک https://get.cryptobrowser.site/11562879 مرورگر کریپتو رو دانلود و نصب کن
مرورگر کریپتو رو اجرا کن
 با جیمیل لاگین کن
روی آیکون C بالا سمت راست کلیک کن
نوار Mining رو به سمت max حرکت بده 
تبریک میگم شما در حال استخراج بیت کوین هستید و میتونی با انتقال به کیف پول دیجیتالی خودت، بیت کوین رو ذخیره کنی.
میخوام بذارم همه روزای خوب و خاطره های خوب، همونطوری که هستن بمونن. 
مثلا دیگه نمیخوام برگردم به اون جایی که یه روزی خیلی بهم خوش گذشته، یا نمیخوام سعی کنم که بازم با همون آدما، همونجا، همون شکلی دوباره خوشحال باشم.
بنظرم اگه سعی کنی دوباره اون حس و حال و تکرار کنی، دیگه هیچوقت خاص نمی‌مونه واست.
میخوام همه روزا و حس و حالا و حتی آدما خاص بمونن. نمیخوام تکرار کنم. میذارم همون شکلی بمونه و رد میشم ازش.

یک‌جایی هست که انسان از حیوان بیشتر می‌فهمد، و آن این است: تشخیص راه درست از غلط...اما یک‌جای مهم‌تر هست که حیوان از انسان بیشتر می‌فهمد، و آن اینکه حیوان راه اشتباه را دوباره تکرار نمی‌کند، اما انسان دچار تکرار اشتباه می‌شود.برای همین است که حیوانات تاریخ ندارند، اما انسان‌ها با تکرار اشتباهاتشان تاریخ را می‌سازند..

به راستی حرف زیبایی  است چرا این قدر بعضی از انسان ها به خود می بالند اما هیچ فهم ندارند که بعضی از جانوران قابل خور
حال که تمام شده است
حال که بیرون آمدم از این تکرار تکراری
دلتنگ ابتدایش هستم
آن روزهای سخت
آمدن تو
شروع کار
نفرین هایی به زندگی
اما دلخوش به بودن تو
حتی روزهای رفتنت
حتی روزهای سخت تر
دلتنگم
کاش میشد همیشه در آن حلقه تکرار میماندم...
ای کاش ...
روزی که فکر کردی یکی رو از ته دل دوست داری ولش نکن... ممکنه دوباره تکرار نشه... آدم وقتی تو سن‌ و سال توئه فکر می‌کنه همیشه براش پیش می‌یاد... باید ده پونزده‌ سال بگذره که بفهمی همون یه بار بوده... که حالِت با چیز دیگه‌ای خوب نمی‌شه... عشــــق یعنی حالِت خــــوب باشه...
چند تکنیک برای تغییر ترس و باورهای ضمیر ناخودآگاه
حال در اینجا می خواهم برایتان چند تکنیک برای تغییر دادن ترس و باورهای ضمیر ناخودآگاه به گویم:
تکرار جملات تاکیدی؛ جمله ای مخالف با برداشت و باورهای مخرب قدیمی انسان، مثلا تکرار جمله دنیا سرشار از برکت و فراوانی است. درمقابل باور به کمبود و فقر . تعداد دفعات این تکرار دارای اهمیت بوده و بهتر است صدها بار در روز تکرار شود.

میتونید این مطلب رو از اینجا بخونید.
اینستاگرام هوپوکست و اینستاگرام
هنگام استفاده از مرورگر خود ، Bitcoin کسب کنیدCryptoTab اولین مرورگر جهان است که دارای ویژگی معادن داخلی است. این امکان را به شما می دهد که فقط با مراجعه به سایت ها ، تماشای فیلم یا چت آنلاین ، cryptocurrency را بدست آورید. مرورگر جدید CryptoTab را با الگوریتم معدنی بهبود یافته امتحان کنید ، در مقایسه با برنامه افزودنی Google Chrome ، هشت برابر سریعتر از معادن خود استفاده کنید.CRYPTOTAB مرورگراز استخراج کامل سرعت با نسخه دسک تاپ CryptoTab لذت ببریدمرورگر جدید CryptoTab را با ویژگ
و حالا می رسیم به یکی از بهترین و پیشرفته ترین مرورگرهای جهان یعنی فایرفاکس.فایرفاکس توسط یک سازمان غیرانتفاعی توسعه‌یافته که اسم آن موزیلا  است. اسم این سازمان به گونه ای معروف است که بعضی ها حتی اسم این مرورگر را موزیلا می نامند. این مرورگر به‌خوبی شناخته‌شده و مدت‌هاست جایگزین مطلوب برای رقبای خود از جمله گوگل، مایکروسافت و اپل است. این مرورگر در سال 2018 به عنوان بهترین مرورگر انتخاب شده است.

و حالا می رسیم به یکی از بهترین و پیشرفته ترین مرورگرهای جهان یعنی فایرفاکس.فایرفاکس توسط یک سازمان غیرانتفاعی توسعه‌یافته که اسم آن موزیلا  است. اسم این سازمان به گونه ای معروف است که بعضی ها حتی اسم این مرورگر را موزیلا می نامند. این مرورگر به‌خوبی شناخته‌شده و مدت‌هاست جایگزین مطلوب برای رقبای خود از جمله گوگل، مایکروسافت و اپل است. این مرورگر در سال 2018 به عنوان بهترین مرورگر انتخاب شده است.

کریپتو تب چیست؟
کریپتوتب یک افزونه و یک مرورگر است که در هنگام وب گردی به شما این امکان را می دهد تا به وسیله آن بیت کوین استخراج کنید. کریپتو تب  در واقع یک شبکه هرمی و یک ترفند پانزی است؛ البته این به آن معنا نیست که اسکم و کلاه برداری باشد، اما سودی که از آن بدست می آید بسیار ناچیز است. برای برداشت، شما میتوانید بیت کوین هایی که از این طریق استخراج کردید را به کیف پول خود منتقل نمایید. برای انتقال، حداقل باید ۱۰۰۰ ساتوشی (معادل ۰.۰۰۰۰۱ بیت ک
فرقی نداره چقد حرف داشته باشی وقتی می دونی گوشی نیست که بخواد بشنوه...ولی مهسایی...ممنونم...که بهم جرات دادی راز شبامو بگم بهت...نمیدونی حرفای نگفتنی چقد...دردناکن...چون تکرار میشن و تکرار میشن...و هربار این گرداب پایین تر میره...تیتر پست...فقط جمله ایه که تو آهنگی که گوش میدم دوست دارم...غیرتی نشو محدثه خانومم^^
I miss you
Uoyssimi
دلم برایت تنگ شده است. دیگر چیزی برایم نمانده است. جز خواری. خوار گشته‌ام و گذشته زیبا دیگر تکرار نخواهد شد
ساعت ۱۲:۲۱ است
و دلتنگی.........

متن بالا ترکیبی از دو متن است. بخش انگلیسی در روزی نوشته شد که سعی کردم به صورت رمز برایت پیام را بفرستم. و باقی آن هم مربوط به چندین روز پیش است. امیدوارم خدا کمکم کند که .... که چی؟
میدانی؟ از من چیزی نمانده. مگر یک نفر‌چند بار می تواند بشکند و خرده هایش را به هم بچسباند و دوباره بشکند؟ من خسته هستم. خسته تر از‌ این که دوباره جمع کنم خرده هایم را. ضربه ی سختی بود. عمیق بود و محکم! تا مغز استخوان دلم را شکافت. 
راستش را بخواهی، فکر نمی کنم من دوباره تکرار شود. حداقل منی که انقدر عاشق میشدم. فکر نمیکنم احساسم تکرار شود. تو اما قطعا تکرار خواهی شد. دنیا پر است از ادم های مثل هم. اما احساس من به تو قطعا تکرار نشدنی بود...هست؟ نمیدا
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
اگر شما اهل وبگردی یا استفاده از فضای اینترنت باشید و ابزار این کار رو نرم افزار شرکت موزیلا به نام فایرفاکس انتخاب کردید، متوجه شدید که به دلایلی که خارج از حوصله این نوشته هست، بخش افزونه‌های این مرورگر از کار افتاد!
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
اگر شما اهل وبگردی یا استفاده از فضای اینترنت باشید و ابزار این کار رو نرم افزار شرکت موزیلا به نام فایرفاکس انتخاب کردید، متوجه شدید که به دلایلی که خارج از حوصله این نوشته هست، بخش افزونه‌های این مرورگر از کار افتاد!
ادامه مطلب
در رابطه با مشکل باز نشدن سایت ها در مرورگر های گوشی چند روش را معرفی میکنیم که احتمال 90 درصد به حل مشکل شما کمک میکند.این مشکل زمانی که شما وارد مرورگر خود مثلا مرورگر کروم میشوید با اخطار "no internet" یا "you are offline"مواجه میشوید که مشکل چندان جدی ای نیست و به راحتی قابل حل شدن است.در ادامه به علت این اخطار و روش های حل آن میپردازیم با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
مرورگر سافاری ساخت شرکت اپل است. اما شاید کاربران تا به حال اسم سافاری را نشنیده باشند اما این مرورگر در سال 2012 ساخته شده و یکی از جدید ترین مرورگرهاست. اما بعد ها فقط روی دستگاه های اپل نصب می شد که بعد تر این قانون لغو شد.

مرورگر سافاری ساخت شرکت اپل است. اما شاید کاربران تا به حال اسم سافاری را نشنیده باشند اما این مرورگر در سال 2012 ساخته شده و یکی از جدید ترین مرورگرهاست. اما بعد ها فقط روی دستگاه های اپل نصب می شد که بعد تر این قانون لغو شد.

می‌خوام بگم تا اونجایی که من می‌دونم یکی از روش های خیلی طاقت‌فرسای شکنجه اینه که طرف رو پیشونی طرف قطره قطره آب می‌ریزن . اولش هیچی نیست اما بعد یه مدت جای قطره ها شروع به درد کردن می‌کنه . تا اینکه بعد چند ساعت هر قطره ی آبی که می‌ریزه ، مثل یه جکش می‌مونه که می‌کوبونن تو میشونی طرف . در همین حد دردناک .
می‌خوام بگم بعضی از مشکلات زندگی هم مثل همین شکنجه می‌مونن . در واقع اگه یکی دوبار اتفاق بیوفتن شاید ناچیز باشن ، شاید‌اگه از بیرون نگاه
مرورگر کروم سهم بیشتر بازار را از کاربران به خود اختصاص داده اما این بدان معنا نیست که پس بهترین مرورگر برای شماست گرچه شاید اینطور فکر کنید اما باید یک تجدید نظر بکنید چون با آپدیت هایی که داده از رم خیلی استفاده میکند و جدیدا خیلی هنگ میکند در مقابل سهم مرورگر فایرفاکس که بزرگترین رقیب گوگل کروم محسوب می شود در طول سال 2018 به نسبت 10 درصد ثابت مانده است. حالا در ادامه قصد داریم به 7 دلیل تغییر از گوگل کروم به فایرفاکس اشاره کنیم.

ادامه مطلب
حرفی را که می خواهم بگویم ذیگری بهتر و زیباتر بیان کرده،آیا همه ی آنچه تا به حال باید گفته میشد گفته نشده ست؟آیا حرف های ما همه تکرار گفته شده ها نیست؟چه چیز جز فراموشی و بی عملی 
می تواند باعث بازگویی دوباره ی حرفمهایمان شود؟چند وقت است کلام نویی نشنیده ایم؟
در جهانی که سکوت کمتر احترام برانگیز و دور از دسترس است همچنان به حرف زدنهایمان ادامه میدهیم
و ادامه میدهیم و...
متنفرم از آدم هایی که بعد از شکست تو یه رابطه سعی در جایگزین کردن دارن ... 
اونقدر این موضوع باب شده و تبعات وحشتناکی داره که واقعا موندم ...
یک علت هم داره ، اون هم دوستی ها و روابط بی فکر و بی هدف و از سر تنهایی و بیکاریه !
اصلا یه عده فکر نمیکنن به روابطشون ! فقط میخوان یه دوست پسری یه دوست دختری بگیرن محض تفنن ! 
به هفته و ماه نمیکشه به هم میزنن میرن با یکی دیگه ! 
باز این چرخه تکرار میشه ! 
تکرار میشه! 
تکرار میشه! 
+خواهش میکنم ، تمنا میکنم ، برای
سلام برنامه چاپ اعداد سه رقمی بدون تکرار با سه تا حلقه تو در تو و یک دستور شرط می باشد و شما با اضافه کردن یک حلقه یا n حلقه اعداد چهار رقمی یا n رقمی بدون تکرار می توانید درست بکنید. 
مثال: اعداد سه رقمی بدون تکرار را بنویسید؟
تمامی اعداد سه رقمی بجز اعداد 111، 222، 333، 444، 555، 666، 777، 888، 999
کد برنامه: 
class Main {
public static void main(String[] args) {
for (int i = 0; i <= 9 ; i++) {
//حلقه اول برای چاپ اعداد صدگان
for (int j = 0; j <= 9; j++) {
//حلقه دوم برای چاپ اعد
یکی از خطرات خرید رول کفپوش با الگوی مطمئن این است که شما به اندازه کافی مواد خریداری کنید تا در واقع کل کف را بپوشانید و یک الگوی کفپوش را تهیه کنید. تعداد زیادی از مردم ، با استفاده از تصویر دقیق مربع اتاق خود ، از فرش های پهن و یا وینیل طرح دار استفاده می کنند ، فقط برای تکرار این الگوی قطره ای مخوف.
ادامه مطلب
بهار پشت زمستان بهار پشت بهاردلم گرفت از این گردش و از این تکرارنفس کشیدن وقتی که استخوان به گلونگاه کردن وقتی که در نگاهت خاراگر به شهر روی طعنه های رهگذراناگر به خانه بمانی غم در و دیوارنمانده است تو را در کنار همراهیکه دوستان تو را میخرند با دینارنه دوستان؛ صفحاتی ز هم پراکندهکه جمع کردنشان در کنار هم دشواربه صبرشان که بخوانی به جنگ مشتاق اندبه جنگشان که بخوانی نشسته اند کنارتو از رعیت خود بیمناکی و همه جارعیت است که تشویش دارد از دربار

ریاضی کلاس اول با حجم زیادی که برای تدریس دارد اما توانایی بچه ها را در بعضی مواردبالا برده است . مثل شمردن اعداد به صورت ۵ تا ۵ تا یا ۱۰ تا ۱۰ تا و یا ۲ تا ۲ تا و.....برای تثبیت یادگیری در این زمینه می توانید هر روز با بازی و تکرار مداوم ، شمردن این اعداد را  در ذهن بچه ها ماندگار کنید . شمردن ده تا ده تا در قرعه کشیدن برای گرگ شدن یک نفر همیشه در بازی های کودکانه کاربرد دارد : ده بیست سی چهل پنجاه شصت هفتاد هشتاد نود صد ...با همان آهنگ به خصوصش ..........
سلام با این سایت روزانه میتونید بین 1000تا10000 ساتوشی رایگان بدون داشتن زیرمجموعه ماین کنید
ثبت نام خاصی نداره فقط باید مرورگرشو دانلود کنید که مرورگر پرسرعت و ایمنی هست 
صفحه ماین کنار مرورگر مشخصه و همونجا گزینه برداشتو و زیرمجموعه گیری هم میبینید
واریز به هر ولت بیت کویینی بدون دردسر حداقل موجودی برای برداشت 3800000ساتوشی
تنها با 1 نفر زیرمجموعه 15% گیفت هدیه به اکانت شما اضافه خواهد شد ..دوستانی که باخرید ایپی اشنایی دارندسود خوبی ازین سایت م
مختصری درباره Cache مرورگرها:
کَش‌های (Caches) مرورگر یا به اصطلاح Temporary Internet Files به معنای “فایل‌های موقت اینترنتی”، فایل‌های موقتی‌ای که درواقع کپی‌هایی از فایل‌های مرورشده قبلی مانند تصاویر هستند و در مرور سریع‌تر اینترنت به کاربر کمک می‌کنند. برای مثال، کش‌های تصاویر در حین مرور یک صفحه در کامپیوتر به صورت محلی (Local) ذخیره می‌شوند و زمانی که کاربر قصد مرور همان صفحه با همان تصاویر (یا یه صفحه دیگر با همان تصویر) را دارد، مرورگر فایل کش
یکی از کانال های صدا و سیما بود که یک مشاور خوش صحبت داشت درس زندگی میداد. میگفت به آدم های اطرافتان که نگاه کنید هر کدام در بعضی چیزها خوب هستند. اون رفتار ها رو بگیرید و بهش خلاقیت خودتون رو اضافه کنید و تقلید کنید، یعنی تقلید صرف نکنید بلکه خودتون هم درش نقش داشته باشید. 
نشسته بودم و داشتم به خودم فکر میکردم. ادم وقتی توی یه چیزی خوب میشه توش احساس پختگی میکنه. یک حس خوب. این یک نشانه برای ماست. وقتی توی چیزی به حدی که لازمه برسیم نه تلاشی لاز
می کوش به خر ورق که خوانی تا معنی آن تمام دانی
می باش طبیب عیسوی هُش اما نه طبیب مردمی کُش

این بیت موقع درس خواندن همیشه در ذهنم تکرار میشود و بلافاصله بعدش به این فکر میکنم که چقدر سخت است واقعا. بعدش هم باز به خودم دلداری میدهم که حتما در توانم هست که در این راه قرار گرفته ام و تابه حال دوام آورده ام و به روز های خوبی که مثلا در آینده می آیند فکر میکنم. چون کسب این علم هرچقدر که سخت و خانمان برانداز (دیگه ینی خیلی سخت) باشد ارائه اش شیرین است
سراغ بال های خنده ی مرا،از برگ هایی بگیرید
که زیر پای عقاید کهنه خُرد شده اند!

من از کجا می دانستم
روی زمینی تا به این حد پست
در شبی که انکارش بزرگترین دروغ تاریخ بود
می شود پرواز کرد؟

مانده بودم بین فاصله های اجباری قرمزی
که کلماتمان را روی هر خط
هر بار غریب تر می کرد.
باورش سخت بود اما،
خیالِ مرا نبضِ نفس های تو
از هر حقیقتی واقعی تر می کرد.

کِنارِ صنوبری که سعی داشت آوازش
مرا به یاد تو بیاندازد،
فکرم، جای دیگری بود.
من تمام راه
در تکاپوی ه
وقتى مى خوام عکس پست کنم مینویسه:
کاربر گرامی به نظر می رسد از صندوق بیان خارج شده اید.لطفا در ابتدا به مرکز مدیریت صندوق بیان وارد بشوید.در صورتی که مشکل برطرف نگردید، کوکی های (مربوط به صندوق بیان)مرورگر خود را حذف نموده و مجددا تلاش نمائید.ضمنا بررسی نمایید که third party cookies در مرورگر شما فعال باشد

چى کار کنم؟ 
کسى مى دونه؟ 
درست وسط مکالمه ای که با دوستم داشتم 
و می گفتم که من برای پیاده روی  دوست دارم یکسره برم و همون مسیر رو برگردم
نه اینکه تو پارک هی چند دور بزنم یه مسیری رو. اصلا به خاطر همینه که چند وقتی
بی بهانه و با بهانه دوست دارم برم جاده سلامتی توچال، ذهنم من رو نگه داشت رو 
حرفی که زدم.
ترس از تکرار در من من رو از همه ی پارک های اطراف خونه تا جاده سلامتی وامی رهاند.
تکرارگریزی انرژی بیشتر از اونی که باید، ازم نگیره؟!!!

متن موزیک خیالت راحت ار مهراد جم:
بدون تو شبا همش خرابه حالم
مگه من جز تو کیو دارم
گره افتاده به کارم کجایی؟
تو و اون چشمات مشکل گشایین!!
دوس دارم دور بشم از همه…
همین که تو باشی بسمه…
من و تو یه قایق وسطه
یه دریا که آرومه هر شبش
کروس : ( 2 بار تکرار )
عشق یعنی چشمای مستت…
عشق یعنی گرمای دستتت…
عشق یعنی خوب و بدش باهم…
خیالت راحت قصه نخور با من…
هرچی نیش بزنی بازم واسم عسله!
نمیشه که خاطرهامون از یادم بپره
زمین گرده هر جا بری میرسی به من…
منی که ح
اولین و ساده‌ترین روشی که برای افزایش سرعت مرورگر کروم می‌توانیم به آن اشاره کنیم، راه اندازی مجدد آن است. قبل از هر چیزی باید بگوییم که در این روش، هیچ یک از تب‌های باز شده توسط شما در مرورگر از دست نمی‌رود. اما لازم است قبل از بستن کروم، مراحل زیر را انجام دهید:
1- وارد Setting کروم شده و به بخش onStartup بروید. برای این کار می‌توانید مستقیما آدرس chrome://settings/onStartup را وارد کنید.
2- حالا در این بخش، گزینه Continue where you left off را تیک بزنید.
حالا با خیال را
عبارت HTML ( اچ تی ام ال ) مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کلیه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهایت به کدهای HTML تبدیل شده و توسط مرورگر نمایش داده می شوند.
به عبارت دیگر مرورگر ها هیچکدام از کدها و کنترل های سمت سرور همچون کدهای asp و php را نمیشناسند و کد قابل فهم برای آنها اچ تی ام ال می باشد.
آموزش ریست کردن مرورگر گوگل کروم Google Chrome

نحوه ری استارت کردن مرورگر کروم
بازگشت به تنظیمات اولیه در مرورگر کروم
می تواند در شرایط مختلفی مفید واقع شود برای مثال مرورگر شما به مرور
زمان سنگین می شود و ممکن است سرعت آن کاهش پیدا کند در چنین شرایطی کروم
دیگر کارایی اولیه خود را نخواهد داشت. همچنین در مواردی نیز ممکن است
خطایی در مرورگر به وجود آمده باشد که در زمان جست و جو در اینترنت شما را
دچار مشکل کند. در چنین شرایطی ریست مرورگر کروم می تو

لینک دانلود رایگان: https://2ad.ir/b8cl8
راهنمای دانلود: (( بعد از کلیک روی لینک شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید. ممکن است بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) صفحه ی تبلیغاتی برای شما باز میشود که شما میتوانید آنها را ب

طبق چیزی که من دیدمطبق اون برداشتی که من تا اینجای زندگی داشتمجا انداختن یک چیز بد، یک راه خیلی جالب داره«تکرار»نمی‌دونم در مورد خوبی هم صدق می‌کنه یا نهیعنی اون چیز بد رو انجام میدی (تابو رو می شکنی) بعد وایمیستی مردم عکس العمل نشون بدن و خالی بشنترجیحا سعی میکنی براش یه توجیهی پیدا کنی و جواب سوالات و ابهام ها و عکس العمل ها رو بدیبعد دوباره تکرارش می‌کنیدوباره مثل دفعه اول عکس العمل میبینیدوباره مثل دفعه اول یک سری هاشو پاسخ میدیو دوبا
اصول اساسی یادگیریوقتی فکر می کنید موثرترین استراتژی برای شما چه خواهد بود ، اصول اساسی حافظه را فراموش نکنید:
(1) تکرار تکرار تکرار
ترفند پیدا کردن راهی برای تکرار است که برای شما جالب است. این تا حدی توسط سطح دشواری اداره می شود (خیلی آسان کسل کننده است ، بسیار دشوار است که دلسرد کننده باشد). نکته این است که فعالیتی پیدا کنید (بیش از یک ، در واقع) ، که به شما امکان می دهد از طریق تکرارهای کافی انگیزه خود را حفظ کنید تا آنها را به سمت سر خود سوق د
Firefox
 مرورگر موبایل بهترین گشت و گذار را در گوشی موبایل شما به ارمغان می آورد. سریع بودن، راحتی در استفاده و سفارشی کردن، به همراه داشتن آخرین موارد امنیتی و ویژگی های حفظ حریم خصوصی از جمله مواردی است که به شما در آنلاین بودن امن کمک می کند. این مرورگر موبایل از آخرین استانداردهای وب نظیر HTML، CSS و jаvascript و همچنین APIها پشتیبانی می کند. با مرورگر فایرفاکس برای موبایل، شما می توانید تاریخچه ها، بوک مارک ها و کلمه های عبور بین کامپیوتر و موبایل خو
+ رفته بودیم کلیدر کتاب بخریم ... نامه های غلامحسین ساعدی رو دیدم اما جرئت نکردم بخرمش .. ترسیدم
دارم دوباره سمفونی مردگان می خونم ... نمیدونم چرا
+ نباید ادامه ش بدم . نه تو رو نه اون رو ... نفیسه راست می گفت ادم یکهو به خودش میاد و میبینه زندگیش شبیه مامان و خاله و عمه ش شده و با سر میره تو دیوار که چرا یه اشتباهو این همه مدت تکرار کردم؟ همونی میشی که دلت نمیخواد ، همونی که از همه راحت تره ...
می دونم بعضی چیزا تکرار نمیشن ولی ترجیح میدم جایگزینی نباش
Maxthon Browser از امنیت و قابلیت‌های متنوعی در باگذاری صفحات وب بهره می‌برد. با استفاده از مرورگر مکستون می‌توانید به راحتی صفحاتی را که با صفحه نمایش موبایل سازگار نیستند را بدون مشکل و از بین رفتن چینش آن، اجرا نموده و مطالعه کنید
ادامه مطلب
Mozilla Firefox مرورگری امن قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالا میباشد. نسخه جدید این مرورگر با نام Mozilla Firefox Quantum با سرعت 2 برابر نسبت به نسخه های پیشین و مصرف کمتر رم تا حدود 30% منتشر شده است. مرورگر محبوب فایرفاکس را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات نسبت به شده است.توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یک پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز

Google Chrome
 گوگل کروم یک مرورگر اینترنت متن‌ باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد. در ابتدا نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد ولی نسخه های منطبق با نرم افزار عامل لینوکس و رایانه اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع شد. مرورگر Google Chrome بر پایه هسته مرورگر اپن‌ سورس WebKit نوشته شده است. از امکانات و قابلیت های Google Chrome می توان به Tabbed browsing، امکاناتی مشابه Privacy در ویندوز اکسپلورر و Speed Dial در مرورگر اپرا اشاره ن
#مادر
مادر، اسوه ی تکرار نشدنی تاریخ بشریت که مانندش، بی مانند است!
مادر، مبهم ترین واژه ی هستی است. واژه ای که عالمیان از یافتن معنی آن عاجز شدند، زیرا که واژه ها برای توصیفش نا چیز بودند!
او اسطوره ایی بود که هیچگاه شرح کامل فدا کاری هایش ثبت نگردید و صرفا خاطره شد…
ادامه مطلب
حلقه‌ام را گذاشته بودم روی میز تحریر. توی دستش گرفته و با زبان بچگانه‌اش از من می‌پرسد "این چیه"؟ می‌گویم "طلا" و با خودش طلا را تکرار می‌کند. می‌گیرمش توی روشنایی و می‌گویم "ببین برق می‌زنه"، و باز با خودش تکرار می‌کند "برق می‌زنه". می‌گویم باید بگذارمش اینجا؛ و به کشوی میز اشاره می‌کنم.
می‌دود و بازی می‌کند. بعد از یک ساعت انگشتر نقرۀ همسرم را برمی‌دارد، می‌گیرد زیر نور چراغ مطالعه و می‌گوید "برق می‌زنه...طلا..." و آن را می‌دهد دست من و
گاهی وقت ها فکر میکنم شاید قرار باشد تکرار شود. دوباره و دوباره و دوباره...
دلم میخواهد پایان مثل اسمش باشد کاملا واقعی شاید حتی واقعی تر از یک خیال. دلم میخواهد تکرار پایان را نبینم این یعنی مرگ پایان...
شاید هم دلم میخواهد پایان هر چیز اغاز دیگری نباشد. اگر قرار باشد هیچ وقت اغاز پایان را پیدا نکند طاقت فرسا میشود نمیشود؟
فکرش را بکن تکرار یک تکرار تا چه حد میتواند زجراور باشد شاید بگویی بعضی از تکرار ها زیبا هستند اما این فرق دارد با هر چیز دی
۱.پرس سینه هالتر                  ۴ست.     ۱۰ تکرار
۲.قفسه بالا سینه دمبل           ۳ست.       ۱۰تکرار
۳.پرس بالا سینه هالتر           ۳ست.       ۱۰تکرار
۴.پرس بالاسینه دمبل.           ۴ست.        ۱۰تکرار
۵.کراس اوور.                       ۳ست.       ۱۰تکرار
بچه ها رو برده بودیم ایستگاه هیجان و بعدش همراه خانواده رفتیم تونل خریددر حال گشت زدن بودیم که یه آقایی پشت سرم با صدای بلند داد زد: معصومهمنم برگشتم بی اختیارادامه داد: معصومه بابا بیا اینجاشناخته بود منو! دااائما هم این اسمو تکرار میکرد تو کل این راهروها،جوری که کل خانواده شاکی شده بودن که چرا زیاد تکرار میکنه!ولی من تا طبقه پایین تونل هم فکر میکردم این کی بود!من قبلا کجا دیده بودمش!چرا حس میکنم آشناست!تازه فهمیدم هم دانشگاهیم بود!اصلا فکر
از جر و بحث ریزی که دیشب با علی سر انیمیشن تبلیغاتی‌ای که ساخته بودیم داشتم، به دوتا نتیجه مهم رسیدم. یه دونه‌اش رو از قبل می‌دونستم: این که من در برخورد با بعضی آدما و رفتارهاشون، احساسی برخورد می‌کنم که به ضرر خودم تموم می‌شه آخرش.این جور مواقع می‌تونم چندتا کار بکنم: بنویسم برای خودم که چه حسی داشتم و.. این که فرض بکنم یه نفر دیگه این پیام رو به من داده. آیا همچنان همون حس قبلی و جواب قبلی رو بهش می‌دم؟ و تلاش کنم برای خودم برداشت خودم از
#مو:
خرمن موهایت را
پریشان نکن 
که شانه تُرد احساس برکه
تعادل نگاه شب را
به‌هم می ریزد 
هر تار موی تو

#اوج:
اوجِ جهل
کوتاه آمد
وقتی آفتاب علم
اوج گرفت

# تکرار:
تکرار میکنم 
این را بارها
جهانم بی تو
غمی تکراری است

#آمدنت:
آمدنت را برسان
اینجا مردی
تمام شعرهایش را
نذرِ آمدنت کرده است

#هوا:
در هوای تو سپرده ام
به بغض
شعرهای سر به هوایم را

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
#شعر_سپکو
@ZanaKORDistani63
سپکوسرای میخانه
کانال شعرهای سپکو(سپید کوتاه) سعید فلاحی(زا
شاید وقتی جمله «کسانی که تاریخ نمیخوانند محکوم به تکرار آن هستند» را خوانده یا شنیده باشید بعد از تحسین این جمله و عباراتی بدین مضمون مخاطب چنین جمله‌ای رو فقط و فقط مسئولین و حاکمین و منصب‌دارها بدانید و رد شوید و بارها و بارها در چاه تکرار تاریخ زندگانی خود بیوفتید و از ذهنتان نگذرد که تاریخ‌‌تان را با تمام اتفاقات خوب بدش را ثبت کنید!بار دیگر، اما مصمم‌تر به خود یادآوری کنیم که تجربه‌های کوچیک و بزرگِ شکست و پیروزی را بنویسیم تا فرام
شاید وقتی جمله «کسانی که تاریخ نمیخوانند محکوم به تکرار آن هستند» رو خوانده یا شنیده باشید بعد از تحسین این جمله و عباراتی بدین مضمون مخاطب چنین جمله‌ای رو فقط و فقط مسئولین و حاکمین و منصب‌دارها بدانید و رد شوید و بارها و بارها در چاله تکرار تاریخ زندگانی خود بیوفتید و از ذهنتان نگذرد که تاریخ‌‌تان را با تمام اتفاقات خوب بدش را ثبت کنید!بار دیگر اما مصمم‌تر به خود یادآوری کنیم که تجربه‌های کوچیک و بزرگِ شکست و پیروزی را بنویسیم تا فرام
گاهی کار اشتباهی می کنی و پشیمان می شوی. شاید راه جبرانی باشد برای جبران این اشتباه. اما گاهی این اشتباه را تکرار می کنید. بارها تکرار می کنی. در این صورت چطور ممکن است راهی برای جبران اشتباه وجود داشته باشد؟
دلم می خواهد به او بگویم من را ببخشید به خاطر تکرار اشتباهم. ناراحت نباشد به خاطر ناراحتی که من برای او پیش آوردم. می دانم اشتباه می کنم. می دانم آخر هر اشتباهم به بد سرانجامی می رسد نمی دانم چرا هی تکرارش می کنم. امیدوارم او انقدر بزرگوار و

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

یه آهنگ کوردی به اسم ؛ لو روژه ؛
از اسطوره ی تکرار نشدنی ؛ استاد ناصر رزازی ( صدایی از جنس  کوهستان)

+ لطفا آهنگ هایی که  میزارم رو با چشمای بسته گوش بدید که بیشتر  لذت ببرید:) 

برنامه Maxthon Web Browser عنوان مرورگری برای سیستم عامل اندروید است که امروز در زمره بهترین مرورگرهای حال حاضر دنیا برای این سیستم عامل قرار دارد . مرورگر مکستون بروزر بسیار سریع ، پر قدرت و امن است و همین موضوع وب گردی را با استفاده از این مرورگر بسیار لذت بخش تر می کند .
ادامه مطلب
*سومین پرتره
+
زمان نمی گذرد،عمر ره نمی سپرد
صدای ساعت شماطه بانگ تکرار است
نه شنبه هست و نه جمعه، نه پار و پیرار است
جوان و پیر کدام است؟زود و دیر کدام؟
اگر هنوز جوان مانده ای به آن معناست 
که عشق را به زوایای جان صلا زده ای
ملال پیری اگر می کشد تو را پیداست
که زیر سیلی تکرار دست و پا زده ای
زمان نمی گذرد؛ صدای ساعت شماطه بانگ تکرار است
خوشا به حال کسی که لحظه لحظه اش از عشق سرشار است
"فریدون مشیری"
+

متاسفانه مرورگر
خب اول باید ابزار مورد نیاز را داشته باشیم مانند مرور گر کریپتوتب که به صورت لینک در هر جای صفحه ما پیدا میشود. 1: روی لینک کلیک میکنید و شروع به دانلود مرورگر که حجم کمی هم دارد میکنید سپس بعد از دانلود مرورگر آن را نصب میکنید . 2: وارد مرورگر میشوید و دکمه مورد نیاز را که ما را به صفحه مورد نظر میبرد را میفشاریم مانند این تصویر .اون دکمه زرد رنگ سکه مانند که در بالای صفحه هستش.
3:بعد از کلیک بر روی ان دکمه صفحه ای برای شما به این شکل نمایش داده میش

عنوان: با هم بودن 
نویسنده: آناگاوالدا 
متر جم: خجسته کیهان
ناشر: کتاب پارسه
اولین کتابی که از این نویسنده فرانسوی خوندم، "دوستش داشتم" بود. دوستش داشتم واقعیت غمناک و پر از حسرت دنیای امروز است که با اینکه خیلی ها آن را می دانند، اما باز هم تکرار و تکرار و تکرار می شود... و اما باهم بودن!
عنوان کتاب یک بار مثبت و معنایی بسیار عالی دارد که در زندگی امروز مانند یک مروارید گرانبهاست و جای آن روز به روز خالی تر می شود و حضور رسانه ها و ش
اختلال تیک
توالی آن با گذشت زمان کم و زیاد می‌شود و محل آن به طور تریجی از سر به سمت پاها تغییر می‌کند و همچنین شدت آن از خفیف تا شدید متغیر می‌باشد.
حمله‌های تیک می‌تواند به صورت تک تک یا گروهی باشد.
دو نوع حرکتی و صوتی تیک که در طیفی بین ساده تا پیچیده قرار دارد.
 تیک‌های حرکتی ساده مانند حرکت پره‌های بینی، پرش‌های بازو و دست و پرش شانه می‌باشد.
پلک زدن نیز شایع ترین شکل شروع این اختلال می‌باشد.
 تیک‌های حرکتی پیچیده اغلب آرام تر و هدف
چه زود آدم ها یادشون میره بدون همدیگه خیلی تنها میشن ... 

چه زود قلب ها میشکنن... 
قلب ها رو میشکنن ... 
با هم قهر میکنن ... 
و از هم دور میشن .
تو دلشون فقط برای خودشون موسیقی دوره می کنن... 
اما نمی فهمن ... 
که بدون هم هیچ هستن ... 
بدون خانواده هاشون ... 
بدون بعضی دوستانشون ... 
و یا حتی بدون فرشته های نجاتشون . 
دفتر خاطره نمینویسن هاااا ! 
اما همیشه تو دلهاشون اثر خاطره هایی هست که برای دوباره تکرار شدنشون جان شون رو تقدیم آنها میکنن... 
آخه "بعضی آ

بدون شک مرورگر Google Chrome را می‌توان یکی از محبوب‌‌ترین مرورگرهای حال حاضر دنیای وب دانست. در این ترفند قصد داریم به معرفی لیستی کامل از میان‌برهای موجود در این مرورگر بپردازیم. به وسیله این کلیدهای میان‌بر می‌توانید سرعت عمل خود را هنگام کار با این مرورگر بیش‌تر کرده و خود را نیز حرفه‌ای تر نشان دهید.
ادامه مطلب
چند سال پیش که یاهو از مرورگر جدیدی خودش به نام اکسیس رونمایی کرد، احتمال میرفت شهرت از دست رفته یاهو را بازگرداند و رقیبی جدی برای گوگل به شمار می رفت. اما آنچانان که پیشبینی می شد برنامه ها پیش نرفت و نتوانست با غول جستجوی گوگل رقابت کند.
هر چند یاهو هم از قدیمی های جستجوی اینترنتی بود اما فناوری پیر وجوان سرش نمی شود، بارها پیش آمده یک کمپانی نوظهور حتی قدیمی ترین غول های فناوری را به مرز ورشکستگی کشانده است.
نمونه اش کمپانی نوکیاست که سال
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_اول
.
خوب نبودم اما بد هم نبودم 
ولی تازه وارد بودم
تازه نتایج اومده بود 
رتبه ام بد نشد اما واسه ی من فرقی نداشت 
فقط هدفم قبول شدن دانشگاه تهران بود و تموم
رشته اش مهم نبود
هدف خاصی تو زندگی دنبال نمی کردم
اصن مگه باید هدفی باشه
زندگی همین دوروزه و تموم میشه
چرا این دوروز رو به جای شادی صرف به دست آوردن چیزایی بکنم و براشون خودکشی کنم
من مثل بقیه نیستم
هر چی بخوام دارم پس بهتره فقط لذت ببرم هر چند لذتی نیست و فقط تکرار مکرر
اسپند دود کنین که قراره امروز طراح وب بشین! تو این قسمت از وبلاگ زدایان امروز قراره ببینیم مرورگر ها چطور وبسایتمون رو نمایش میدن و اصلا HTML CSS که میگن چی هستش؟! پس با ما همراه باشین :)
تا حالا با خودتون فکر کردین که :
مرورگر هایی مثل فایرفاکس و گوگل کروم چطور کار میکنن؟
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_اول
.
خوب نبودم اما بد هم نبودم 
ولی تازه وارد بودم
تازه نتایج اومده بود 
رتبه ام بد نشد اما واسه ی من فرقی نداشت 
فقط هدفم قبول شدن دانشگاه تهران بود و تموم
رشته اش مهم نبود
هدف خاصی تو زندگی دنبال نمی کردم
اصن مگه باید هدفی باشه
زندگی همین دوروزه و تموم میشه
چرا این دوروز رو به جای شادی صرف به دست آوردن چیزایی بکنم و براشون خودکشی کنم
من مثل بقیه نیستم
هر چی بخوام دارم پس بهتره فقط لذت ببرم هر چند لذتی نیست و فقط تکرار مکرر
مرورگر Mozilla Firefox یکی از برترین مرورگر‌های مورد استفاده تمام کاربران است. و یکی از پرچمداران نرم‌افزار های آزاد به شمار می‌آید و تمام آزادی های لازم برای این امر را به کاربران ارائه می‌کند.
از ویژگی‌هایی که این مرورگر در اختیار کاربران قرار می‌دهد می‌توان به سرعت بالای آن توجه ویژه به امنیت کاربران در اینترنت(از طریق جلوگیری از رهگیری کاربران توسط شرکت‌های تبلیغاتی و...) و قابلیت افزودن امکانات به آن توسط افزونه‌ها اشاره کرد.
Firefox برای س
دانلود Cryptotab Browser – ماینینگ بیت کوین در مرورگر اینترنت

با Cryptotab Browser می توانید به راحتی در مرورگر اینترنت خود اقدام به استخراج بیت کوین نمایید . اینمرورگر ماینینگ بیت کوین از موتور و ابزار کلی گوگل کروم استفاده مینماید و بوسیله آن میتوانید Bitcoin و ساتوشی برای خود جمع نمایید و با چند کلیک ساده آنها را به حساب های خود منتقل کنید .
درواقع جهت استخراج Bitoin ها تنها کاری که باید انجام بدید نصب این مرورگر و استفاده از آن است, مرورگر Cryptotab به صورت خو
رهبر انقلاب:
برادران! مراقب شیطان باشیم، در بهترین حالات، شیطان می‌آید سراغ انسان. در وقت نماز شب که مشغول عبادتید، مشغول تضرّعید، همان وقت شیطان می‌آید سراغ شما. بستگی دارد که من و شما چه‌جور آدمی باشیم؛
یک وقت ما را وسوسه می‌کند بوسیلۀ عُجب،یک وقت ما را وسوسه می‌کند بوسیلۀ ریا،یک وقت وسوسه می‌کند بوسیلۀ ایجاد شک و تردید در این کاری که داریم می‌کنیم.
بارها عرض کرده‌ایم این که شیطان در قرآن کریم این‌همه اسمش تکرار شده، چه اسم شیطان، چه
یکی از بهترین مرورگر های حال حاضر جهان با میلیون ها میلیون کاربر!
مرورگری با رابط کاربری زیبا و ساده که با امکانات زیادی هم همراه است. این مرور گر سرعت بسیار بالایی دارد و از نظر امنیت نیز بی شک میتوانیم آن را امن ترین مرورگر بدانیم.
یک امکان جالب که این مرورگر آن را داراست قابلیت Pup-up blocker هست یعنی دیگر خبری از تبلیغات ازار دهنده نیست.
نکته جالب دیگر پشتیبانی این نرم افزار از زبان فارسی است!
برخی امکانات این مرورگر:
سرعت بالا در بارگزاری صفحات
✅نکته طلایی پنجم: تمرین عبادت به کودک‌
⬅️اهمیت آموزش مسائل عبادی به فرزندان، در روایات اهل بیت علیهم السلام، توصیه و سفارش فراوان شده است، البته همراه با مهربانی و با روش‌های صحیح آموزشی.⬅️امام صادق علیه السلام می‌فرمایند:زمانی که کودک به سن سه سالگى می‌رسد، هفت بار ذکر «لا اله الا الله» را تکرار کنید تا یاد بگیرد.سپس او را رها کنید تا در سن سه سال و هفت ماه و بیست روزگی، ذکر «محمد رسول الله» را هفت بار تکرار کنید.زمانی که به سن چهار سال
حقیقتا فکر میکردم ک اتفاقای جدید آدمای جدید و حس های جدید باعث میشه حس بهتری نسبت به خودمون داشته باشیم ولی بعضی وقتا یه اتفاق یه اشتباه انقدررر جلوی چشم آدم تکرار میشه نمیذاره هیچ کدوم از آدمای جدید و اتفاقای جدید رو بیینی،من فکر میکردم همینقدر ساده اس تغییر کردن،فرار کردن از گذشته ،ولی اینطوری نیست،تا زندگی زندگیه مث یه لکه خون میمونه جلوچشمات ک نمیتونی پاکش کنی،گذشته خیلی ترسناکه:/میگفت تا حالا انقدر چشماتو مالوندی و سرتو تکون دادی ت
غلامعلی عکاشه گفت: پیچ خوردگی مچ پا به مواردی اطلاق می‌شود که بعد از گذشت مدتی از پیچ خوردگی مچ پا و بهبود یافتن فرد، بعد از گذشت ماه‌ها درد همچنان در ناحیه مچ باقی مانده باشد و پیچ خوردگی تکرار شود. در بسیاری از مواقع این ماندگاری درد یا تکرار پیچ خوردگی به علت شدت آسیب اولیه است. 
ادامه مطلب
گاهی یک اتفاق کوچک مثل عکسی بر دیوار ذهن میخ می شود.
آدم راه می رود و یادش می افتد. می خورد، می خوابد، پیاده روی می کند،
قهوه می نوشد، کتاب می خواند و مدام آن تصویر را می بیند.
حتا موقع حرف زدن و مراوده با اطرافیان آن تصویر جلوی چشم هایش جان می گیرد.
در ذهن من تصویر او جلوی موزه بتهوون فراموش شدنی نیست.
مُدام تکرار می شود. صدایش بوی رفتن داشت.‌
نگاهش رنگ رفتن داشت. قدم هایش سست و آرام بودند.
حتا طرز پُک زدن به سیگارش پیاپی و کوتاه بود.
در آن لحظه م
گاهی یک اتفاق کوچک مثل عکسی بر دیوار ذهن میخ می شود. آدم راه می رود و یادش می افتد. می خورد، می خوابد، پیاده روی می کند، قهوه می نوشد، کتاب می خواند و مدام آن تصویر را می بیند. حتا موقع حرف زدن و مراوده با اطرافیان آن تصویر جلوی چشم هایش جان می گیرد. در ذهن من تصویر او جلوی موزه بتهوون فراموش شدنی نیست. مُدام تکرار می شود. صدایش بوی رفتن داشت.‌ نگاهش رنگ رفتن داشت. قدم هایش سست و آرام بودند. حتا طرز پُک زدن به سیگارش پیاپی و کوتاه بود. در آن لحظه م
<!-- Begin play online music IRMP3 - http://www.irmp3.ir -->
<audio style="width:150px" autoplay="" controls="">
  <source type="audio/mpeg" src="http://www.irmp3.ir/downloadw/s/eyJjdCI6InRGekNRN0VwekRoeDlPOUFmdUt3dVE9PSIsIml2IjoiNDgzMDljY2Q1MWYyNzNlN2FlY2Y1YzMzZWY0NzhlMDkiLCJzIjoiODZhZjgxZWE1OWQzZmU4MiJ9.mp3"></source>
  <!-- پیام مورد نظر شما در صورتی که مرورگر قابلیت پخش آنلاین را پشتیبانی نکند -->
مرورگر شما پخش آنلاین را پشتیبانی نمی کند
</audio>
<p><a title="دانلود آهنگ جدید" rel="follow" href="http://www.irmp3.ir" target="_blank">دانلود آهنگ جدید</a></p>
<!-- End IRMP3 Code -->

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها